Obserwatorzy

23 lipca 2013

O mnie

Mam na imię Klaudia. Mam 15 lat. Kocham wizaż, nie trudno to zauważyć. Maluję około 3/4 lata. Moja przygoda z makijażem zaczęła się wtedy, kiedy od rodziców dostałam pierwsze pędzelki i paletę cieni. Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że pod cienie trzeba nałożyć jakąs bazę, podkład, korektor czy cokolwiek innego. Tworzyłam wtedy "wspaniałe" makijaże. Powoli małymi kroczkami i niestety bez niczyjej pomocy uczyłam się malować. Wiadomo, wtedy moje prace były dla mnie najpiękniejsze, a teraz, kiedy je oglądam smieję się z tego :). I zapewne tak samo będę się smiała za parę lat, z moich obecnych prac. Niesamowity przełom nastąpił, kiedy trafiłam na kanały urodowe na YouTube. I teraz dalej jako amatorka, jednakże trochę bardziej zaawansowana, podejmuję pracę w różnych salonach fryzjerskich etc. Po ukończeniu szkoły chciałabym oczywiscie otworzyć swój salon, lub w jakikolwiek inny sposób wiązać dalsze życie z makijażem. Niezmiernie mnie cieszy to, że zrobiłam już w tym kierunku na tyle dużo, że moje marzenia mogą spełnić się za kilka lat :). 

Zaktualizowano 21-01-2014

9 komentarzy:

 1. Ty masz niby 15 lat? Hahahha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem co w tym smiesznego?

   Usuń
  2. Masz tylko 15 lat, więc nie zrozumiesz...

   Usuń
  3. Aha, no dobrze przepraszam, że w ogóle pytałam. Pozdrawiam :).

   Usuń
 2. Tak najlepiej patrzeć na czyjeś umiejętności przez pryzmat wieku. Sam/a pokazujesz swoja dojrzałość. Nie trzeba mieć 30 i dwójki dzieci na karku aby robić profesjonalne makijaże. Ma się talent to się go ma od zawsze a nie po przekroczeniu pewnej granicy wiekowej :) Ale oczywiście najlepiej powiedzieć "masz tylko 15 lat, więc nie zrozumiesz". Pozdrawiam Konstancja, modelka Klaudii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydajesz się bardzo miłą i pozytywną osobą. Twoje makijaże są świetne, powodzenia ! :)
  ps. Klaudia rzeczywiście wygląda na dużo starszą, ale to nie powód żeby ją obrażać anonimie, wiec stul swój ryjek i sie nie udzielaj.

  OdpowiedzUsuń
 4. ty nawet na 15 lat nie wygladasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysle ze nie warto się na tym skupiać ile mam lat bo to jest blog makijażowy :)

   Usuń